אודות

מאסטרים בבניית אתרים מנצחים

יש המון חברות לבניית אתרים. הייחודיות שלנו היא ההתמחות בבניית אתרים מנצחים בשילוב הראייה של בעל העסק כשותף לדרך והענקת שירות עם המון נשמה.

מאסטר סייט עוזרת לעסקים ליצור נוכחות שעובדת באינטרנט, באמצעות בניית אתרי וורדפרס מעוצבים, כתיבת תוכן לאתר, קידום אתרים בגוגל, ועוד.

החברה מעסיקה אנשי פיתוח, עיצוב, כתיבת תוכן ושיווק אינטרנטי מן השורה הראשונה, העומדים לרשותכם בכל דבר ועניין.

החזון שלנו

אחוז גדול, גדול מידי מבעלי העסקים סוגרים את העסק בשנתיים הראשונות לפתיחתו. אחת הסיבות העיקריות לכך נמצאות בקשר ישיר עם עולם בניית האתרים והשיווק הדיגיטלי: אתרים איכותיים באמת מגיעים לעלויות הדורשות לקיחת הלוואה (שלא כל בעלי העסקים יכולים להרשות לעצמם לקחת), ומאידך, אתרים במחירים שאפשר לעמוד בהם לא מביאים את התוצאה הרצויה.

החזון שלנו הוא שעסקים קטנים ובינוניים יוכלו לקבל אתר אינטרנט מעוצב, איכותי, אתר מנצח, ברמה שמקבלות החברות הגדולות, ובמחיר שאפשר לעמוד בו. ההצלחה העסקית שלכם כלקוחות שלנו בזכות אתר אינטרנט מצליח היא גאוותנו הגדולה ביותר.

קודם כל בניית אתרים

השירות העיקרי אותו מספקת חברתנו הוא קודם כל: בניית אתרים מעוצבים ויעילים ברמה הגבוהה ביותר. לכל אורך בניית האתר קודם כל נחשוב כיצד האתר יהיה לא רק יפה ובנוי בטכנולוגיה החדישה ביותר אלא גם יעיל, אינטואיטיבי, וממיר יותר גולשים ללקוחות.

בנוסף לבניית האתר, נעניק לכם מעטפת כוללת של שירותים משלימים, כדי שלא תצטרכו להתרוצץ בין ספקים:

  • עיצוב UX/UI – לחוויית גולשים מצוינת.
  • כתיבת תוכן לאתרים.
  • שירותי צילום מקצועיים או שירות תמונות מקצועיות המתאימות לתחום העיסוק שלכם.
    ועוד…

למה אתר מנצח?

בעלי עסקים שלא הפנימו לעומק את חשיבות אתר האינטרנט לעסק שלהם יכולים ליפול במלכודת ‘סימון ה-√’ על בניית האתר לעסק, כאילו מדובר במטלה טכנית פשוטה שצריך לבצע, לא משנה איך, ולהמשיך הלאה.

אך בפועל, אתר האינטרנט הוא המנוע העיקרי שמפעיל את השיווק של העסק באינטרנט. אתר שמוכיח ללקוחות הפוטנציאליים שיש לכם עסק רציני ואיכותי, אתר שיודע לכוון את הגולשים למטרה העסקית שהצבתם(או ליותר מכך), אתר ‘מניע לפעולה’ שגורם ליותר גולשים להפוך ללקוחות, או בשתי מילים שכבר הספקתם להכיר: אתר מנצח.

אנו רואים בלקוחותינו שותפים לדרך, מאמינים גדולים שניצחון של האתר שלכם יהיה גם ניצחון שלנו ומזמינים אתכם להיות חלק מההצלחה הזו עוד היום!

דילוג לתוכן