בניית אתרי וורדפרס

אתר אינטרנט לעסק בוורדפרס

מדוע וורדפרס נהפכה להיות פלטפורמת בניית וניהול האתרים המובילה בעולם?

החלטתם לבנות אתר חדש, מזל טוב. ואז התחלתם לשמוע המלצות מכל עבר: “רק עם וורדפרס”. מה יש בה, בוורדפרס שהיא הצליחה להפוך לפלטפורמה המצליחה בעולם לבנייה וניהול אתרים, ובפער כל כך גדול?

קצת רקע

וורדפרס היא ‘מערכת ניהול תוכן’ (CMS). זוהי מערכת דרכה הלקוח נכנס, באמצעות שם משתמש וסיסמא, לאתר שלו ומעדכן / עורך תכנים, מוריד או מוסיף עמודים, מאמרים וכו’. כדי שהלקוח יוכל לעשות את זה, האתר חייב להיבנות באמצעות וורדפרס, או במילים אחרות: להיות ‘אתר וורדפרס’.

לפני שוורדפרס נהייתה לפלטפורמה כל כך פופולארית, היו לה כמה מתחרות, בדמות מערכות דומות (כג’ומלה למשל) או מערכות קוד סגור למינהן שהביאו ברוב המקרים לתוצאות דלות ופחות רציניות.

היתרונות שהקנו לוורדפרס את מעמדה

יתרונות רבים יש לבניית אתר וורדפרס, נמנה את החשובים והעיקרים שבהם:

  • פשטות עדכון התוכן: בעבר הלקוחות היו תלויים רק בבונה האתרים שלהם כדי לבצע שינויים ואף לעדכן תכנים. וורדפרס שינתה את כל זה באמצעות מערכת ניהול תוכן שגם משתמשים ‘רגילים’ יכולים לבצע בה עריכה של תוכן (ועוד הרבה יותר) באתר.
  • המערכת שגוגל הכי אוהבת: מי מאיתנו לא רוצה להיות במקום הראשון בגוגל? עם וורדפרס, זה יותר אפשרי! לוורדפרס ישנן יכולות גבוהות לעבוד ב’הרמוניה’ עם מנועי החיפוש, ובראשם גוגל, ולהתקדם בהם בדירוג.
  • וורדפרס הינה מערכת ‘קוד פתוח’. מה זה אומר? שאלפי מפתחים בכל העולם משפרים אותה כל הזמן – ומשפרים למעשה את האתר שלכם (עם עדכוני המערכת שיוצאים אחת לכמה זמן). משפרים את המהירות, האבטחה, ועוד.
  • יתרון משמעותי נוסף לעניין הקוד הפתוח: האתר ללא מגבלה ותלות במתכנת מסוים, בחברת אחסון מסוימת, ולמעשה בעל האתר יכול להמשיך לשפר ולהתקדם איתו ללא תלות באף גורם.

המומחיות שלנו היא ליצור אתרי וורדפרס מדהימים שירשימו את הלקוחות ויגדילו את ההכנסות!

דילוג לתוכן